Welcome, Guest. Please login or register. Did you miss your activation email?

Author Topic: Creare logo si bannere  (Read 4921 times)

dyursu

• Guest
Creare logo si bannere
« on: 06-09-2010, 14:47 »
Buna,
Numele meu este Daniel si dati-mi voie, rasfoind forumul, sunt placut impresionat de voi, comunitatea SKULLBOX, pentru care va felicit sincer  :)>-
Reprezint un ONG care activeaza in domeniul protectiei persoanelor cu dizabilitati, al protectiei sociale si reintegrarii acestor categorii defavorizate in societate.
Activam online pe domeniul www.prostemcell.ro drept pentru care apelez aici, la voi, pentru crearea unui logo personalizat care sa ne reprezinte (sigla) si a unor bannere pentru promovare si schimb reciproc intre parteneri/sustinatori web.
Daca exista cineva dispus sa investeasca timp si munca, creatie si inspiratie pe masura, cu respect il rog sa subscrie acestui mesaj in vederea colaborarii si optimizarii grafice a site-ului nostru. Deasemenea caut pe cineva iscusit in administrare si optimizare Joomla.
Cu speranta, va doresc tuturor SPOR si Doamne ajuta!

dyursu

• Guest
Re: Creare logo si bannere
« Reply #1 on: 09-09-2010, 19:16 »
Chiar nimeni  :((

Offline breakdown

• Knight
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • hardy har har
    • http://mamamasii.blogspot.com
« Reply #2 on: 09-09-2010, 23:39 »
Se pare ca nu :( Cel putin nu inca...Mai asteapta si tu o saptamana doua pana incepe scoala, poate re-incepe si traficul mai intens pe aici, revine lumea de prin vacante, concedii. Eu te-as ajuta, aveam intr-o vreme pasiunea asta dar m-am cam lasat...Cel putin deocamdata. Daca chiar nu agsesti pe nimeni care sa activeze in domeniu si crezi ca vrei sa te risti :P, putem discuta.

"All we have to decide is what to do with the time that is given to us" (Gandalf)

Offline prc6

• Initiate
  • *
  • Thank You
« Reply #3 on: 12-09-2010, 05:11 »
Lasa-mi o adresa de e-mail sau un nr. de telefon pt. a clarifica unele detalii.  :)

Offline prc6

• Initiate
  • *
  • Thank You
« Reply #4 on: 16-09-2010, 03:00 »
5 euro:

dyursu

• Guest
« Reply #5 on: 16-09-2010, 17:56 »
5 euro:
Pretul e ok, insa vroiam sa vorbesc cu tine inainte pentru a-ti spune ce si cum... ai id-ul meu in profil, da'mi un add sau un tel  :yes:

Offline prc6

• Initiate
  • *
  • Thank You
« Reply #6 on: 16-09-2010, 21:37 »
Pretul e ok, insa vroiam sa vorbesc cu tine inainte pentru a-ti spune ce si cum... ai id-ul meu in profil, da'mi un add sau un tel  :yes:

Te-am adaugat.

dyursu

• Guest
« Reply #7 on: 20-09-2010, 17:48 »
Te-am adaugat.
Si eu astept...  >:D<

Offline nudrat

• Wannabe
  • Thank You
« Reply #8 on: 17-12-2014, 06:49 »
Am trimis PM unde a fost cazul pentru eventuale colaborari.Cand o sa inceapa a prinde radacini o sa postez si sa rog un administrator pentru a inchide topicul.

You can join us for best 640-916 dumps exam ccnp training training solutions. Our stevenson contains all those materials you want to pass for real www.bc.edu exam & ase training in Principia College